top of page
Akşamları petrol rafinerisi tesisi

ÖLÇÜ TEST VE DEVREYE ALMA

Test ve Devreye Alma Hizmetleri kapsamında, yeni tesis edilmiş veya hali hazırda işletmede bulunan enerji tesisleri için, YG kademesinde Primer & Sekonder Testler, AG kademesinde  Elektrik İç Tesisleri Denetimi, Toprak Çevrim Empedansı, Toprak Özgül Direnci, Yıldırımlık tesisatı kontrol ve  ölçümleri, izolasyon ve dayanım testlerini uzman teknik personelimiz ile yerel ve uluslararası standartlara uygun olarak son teknolojiye sahip cihazlarımız ile mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

Elektrik Hatlarının Sabitlenmesi

SMM HİZMETLERİ

Erginer Endüstri, İzmir, Manisa, Aydın bölgelerinde SMM Hizmetleri verdiği işletmelere yönelik olarak acil müdahale desteği de sunmaktadır. Erginer Endüstri, acil müdahale gerektiren durumlara deneyimli kadrosuyla müdahale ederek, en hızlı çözümü sağlayarak üretim sürekliliğini korumanıza aktif destek vermektedir.

The engineer checking and inspecting at MDB panel .he working with electric switchboard to

Elektrik Taahhüt Hizmetleri

Erginer Endüstri sektördeki tecrübesi, uzman kadrosu, yurt geneli ve uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdüren partnerleriyle; keşiflendirme, teklif, saha imalatı, montaj, test ve devreye alma hizmetleri vermekte ve çözümler üretmektedir

Kazımdirik mah. Sanayi cad. No: 31/522-523 Bornova/Izmir/Turkiye

+90 232 502 09 56 (int.)

444 3 765

Butzweilerhofallee 3, 50829, Cologne, Germany

  • Linkedin

© 2023 Erginer Group Co. 

Copyright

bottom of page